D e g u s t ā c i j a s u n V i e s o š a n ā s

Degustācijas un viesošanos vēlams pieteikt iepriekš, sazinoties pa tālruni +371 29106705 (Ivo), vai e-pastu info@tevinumajasvins.lv

V i e s o š a n ā s

Mēs piedāvājam apskatīt vīna darītavu. Vīndaris pastāstīs par vīna tapšanas procesu no ogas un augļa līdz baudīšanai. Piedāvājam vīna baudīšanu omulīgā gaisotnē vīnotavā vai dārza terasē.

Vasaras sezonā viesiem tiek piedāvāta pastaiga pa saimniecības dārzu, kurš sastāv no iekoptās un dabas veidotās daļas.

Pēc iepriekšējas vienošanās mājas saimnieks jums iekurs āra pannu, un jūs varēsiet pagatavot līdzpaņemto maltīti un baudīt to kopā ar vīnu. Ir iespējams arī pasūtīt maltīti.

Bērniem, šoferiem un atturībniekiem piedāvājam augļu un ogu sulas.

D e g u s t ā c i j a s

Minimālā maksa € 50 Grupām, sākot no 5 personām un vairāk - € 10,- personai. Grupām lielākām par 20 personām interesēties sazinoties pa tālruni +371 29106705

Degustācijas un viesošanos vēlams pieteikt iepriekš, sazinoties pa tālruni, vai ar e-pasta starpniecību. Pavasarī, vasarā un rudenī degustācijas notiek dārza terasē. Personu skaits nav ierobežots.

Iekļauta ekskursija pa dārzu, kur aug vīna materiāls, vīna pagrabiņa apskate ar vīna darīšanas stāstu un mūsu produkcijas baudīšāna.

Degustācijā tiek pasniegti 10 dažādi vīni, siers un grauzdiņi. Neizpaliek pārsteigums noslēgumā. Dzirkstošo vīnu degustācija jāpasūta atsevišķi.

Bērniem un personām, kuras nevēlas, vai nedrīkst lietot alkoholu, mēs piedāvājam sulas.

M a l t ī t e s

Pie mums var pasūtīt maltītes no meža gaļas.

Saimnieces Gintas gatavotā brieža gaļas zupa personai maksā € 8,-

Vīndara Ivo, kurš ir arī mednieks, gatavotais meža gaļas plovs personai maksā € 12,-

Desertā saldējums ar ogām personai maksā € 6,-